Grafisk bild som visar en lista och en penna,Grafisk bild som visar en lista och en penna,

چگونه برای یک روز بزرگ درخواست کنم؟

شما می‌توانید از طریق وب سایت ما درخواست دهید و گواهی پزشکی را پیوست کنید. برای شرکت در برنامه یک روز بزرگ، شما یا فرزندتان باید بین 4 تا 18 سال داشته باشید، یک بیماری و یاعلائم جدی و خطرناک داشته باشید و در سوئد زندگی کنید. در اینجا می‌توانید برای شرکت در برنامه روزهای بزرگ موجود درخواست دهید.

برای ارسال درخواست، شما یا کودک شما باید دارای شرایط زیر باشید:
• داشتن یک بیماری شدید یا عالیم آن
• سن بین 4 تا 18سال
• ساکن سوئد
• ضمیمه کردن یک گواهی پزشکی بیماری یا تشخیص از پزشک معالج یا مراکز درمانی

در اینجا می‌توانید روزهای بزرگ Stora Dagar موجود را پیدا کرده و برای فرزند خود درخواست دهید.

گواهی پزشکی

برای گرفتن یک روز بزرگ en Stor Dag باید گواهی پزشکی را ضمیمه کنید. ما یک فرم تهیه کرده ایم که می‌توانید در اینجا پیدا کنید. در اینجا می‌توانید فرمی‌که پرسنل درمانی باید برای شما پر کنند را پیدا کنید (PDF برای چاپ) . هرگونه گواهی پزشکی که دارید قابل استفاده است حتی اگر برای منظور دیگری صادر شده باشد. اگر قبلاً درخواست داده‌اید و باید درخواست خود را با گواهی پزشکی تکمیل کنید، نگران نباشید. لینک موجود در ایمیل تأییدیه خود را دنبال کنید و اطلاعات را در آنجا پر کنید.

بسته‎ی تفریحی تابستانی – سرگرمی‌های الکترونیکی جالب
اگر به دنبال هدفون یا وسیله جدیدی برای کامپیوتر خود هستید، در این بسته یک کارت هدیه دریافت می‌کنید که می‌توانید با آن برای خود ابزارهای تکنولوژی جدید بخرید.
در اینجا بخوان
بسته‎ی تفریحی تابستانی – ورزش و مد
این بسته شما را برای هر نوع ماجراجویی فوق العاده ای که می‌خواهید شروع کنید آماده می‌کند.
در اینجا بخوان

ما در این فیلم نحوه‌ی درخواست دادن برای ”یک روز بزرگ” را توضیح می‌دهیم

پرسش و پاسخ

 • کسانی که با 4 تا 18 سال سن، دارای یک بیماری شدید یا عالیم آن هستند، میتوانند برای شرکت در Stora Dagar به صورت گروهی یا اردوها یا بسته تجربه تفریحی درخواست دهند.

  Min Stora Dag برای کودکان و نو جوانان 4 تا 18 ساله که در سوئد زندگی می کنند و
  دارای یک بیماری شدید یا تشخیص آن هستند در دسترس است. روز بزرگ من و بسته های تجرب ه تفریحی (Min Stora Dag och våra upplevelser) برای شما به عنوان والدین
  و فرزندتان کامال رایگان است!

  کسانی که با 4 تا 18 سال سن، دارای یک بیماری شدید یا علایم آن هستند، می‌توانند برای شرکت در Stora Dagar به صورت گروهی یا اردوها یا بسته تجربه تفریحی درخواست دهند.

  Min Stora Dag برای کودکان و نوجوانان 4 تا 18 ساله که در سوئد زندگی می‌کنند و دارای یک بیماری شدید یا علایم آن هستند در دسترس است. روز بزرگ من و بسته های تجربه تفریحی Min Stora Dag och våra upplevelser) ( برای شما به عنوان والدین و فرزندتان کاملا رایگان است!

 • چگونه بدانم فرزندم می‌تواند در این برنامه شرکت کند؟

  برای شرکت در برنامه یک روز بزرگ، کودکان یا نوجوانان بین 4 تا 18 سال، مبتلا به یک بیماری شدید و ساکن سوئد واجد شرایط هستند.
  برای این امر یک گواهی پزشکی هنگام درخواست خود پیوست کنید. می‌توانید اینجا پیدا کنید.
  اگرمطمئن نیستید که بیماری یا علایم فرزند شما مشمول این برنامه می‌شود، در هر صورت می‌توانید درخواست خود را ارسال کنید. ما بررسی های فردی را بر اساس اطلاعات دریافتی و گواهی های پزشکی انجام می‌دهیم.

 • کودک برای درخواست باید چه سنی داشته باشد؟

  برای درخواست بسته‌های تجربه تفریحی (upplevelse)، کودک باید در زمان ارسال درخواست 4 سال داشته باشد. تا سن 19 سالگی امکان درخواست بسته تجربه تفریحی وجود دارد.

 • Min Stora Dag با کدام بیمارستان ها همکاری می‌کند؟

  Min Stora Dag با تمام بیمارستان های سوئد که دارای کلینیک های کودکان و نوجوانان هستند همکاری می‌کند.

 • اگر قبلاً خدمات دریافت کرده‌ایم، آیا می‌توانیم دوباره اقدام کنیم؟

  بله، می‌توانید دوباره درخواست کنید. اما کودکان و نوجوانان گروه هدف ما که قبلاً در فعالیت های ما شرکت نکرده‌اند در اولویت هستند.

 • من فرزندان دیگری هم دارم که بیماری یا علایم آن را دارند، آیا می‌توانم برای همه آنها اقدام کنم؟

  بله، امکان درخواست برای تمامی‌کودکانی که شامل گروه هدف Min Stora Dag هستند وجود دارد. توجه داشته باشید که برای هر کودک یک درخواست جداگانه لازم است.

 • بیماری کودک هنوز تشخیص داده نشده است، آیا در این‌ صورت هم می‌توانم اقدام کنم؟

  این موارد بر اساس گواهی پزشکی که به همراه درخواستتان ارسال می‌کنید ارزیابی می‌شود.

 • آیا می‌توانم برای خواهر یا برادر فرزندی که بیماری یا علایم آن را دارد درخواست بدهم؟

  متاسفانه این امکان وجود ندارد. بودجه ما منحصراً برای برگزاری Stora Dagar برای کودکان و جوانان گروه هدف ما استفاده می‌شود.
  اگر خواهر یا برادر بیماری یا علایمی‌داشته باشد، بدیهی است که برای آنها نیزمی‌توانید جداگانه درخواست دهید.

 • آیا می‌توانم همزمان برای چندین فعالیت اقدام کنم؟ انتخاب برنامه با چه اولویتی انجام می‌شود؟

  بله. شما می‌توانید همزمان برای چندین فعالیت اقدام کنید اما در حال حاضر ما نمی‌توانیم درخواست ها را رتبه بندی یا اولویت بندی کنیم.

 • ما هیچ فرصتی برای شرکت یا استفاده از فعالیتی که از طرف بنیاد به ما پیشنهاد شده نداریم. چه کاری باید بکنیم؟

  در اسرع وقت از طریق upplevelse@minstoradag.org ما را از این موضوع مطلع کنید. با هم سعی خواهیم کرد راه حل مناسبی پیدا کنیم.

 • آیا درخواست من دریافت شده است؟

  هنگامیکه تمام بخش های فرم درخواست را به درست ی پر کردید و دکمه ”Ansökan ”را فشار دادی د، یک ایمیل تأیی دیه به آدرس ای می لی که وارد کرده ای د دری افت خواهی د کرد.

  اگر ایمیل تأیی دیه را دری افت نکردی د، درخواست شما ثبت نشده است. دوباره امتحان کن ی د ی ا با ما در org.minstoradag@ansokan تماس بگی ری د.

 • چه زمانی به درخواست من پاسخ خواهید داد؟

  ما درخواست شما را در اسرع وقت بررسی خواهیم کرد. هدف این است که ظرف 14 روز پس از دریافت درخواست کامل به همراه گواهی پزشکی، با شما تماس بگیریم.
  در زمان های خاصی که درخواست های زیادی داریم، مدت پاسخگویی ممکن است طولانی تر شود.

 • چگونه می‌توان در لیست رزرو قرار گرفت؟

  برای اینکه تعداد بیشتری از کودکان از طریق Min Stora Dag فرصت شرکت در یک فعالیت تفریحی را داشته باشند، ما کسانی را که قبلاً در برنامه های ما حضور نداشته‌اند را در اولویت قرار می‌دهیم. اگر قبلاً دریکی از فعالیت‌‌های ما شرکت کرده باشید، در لیست انتظارقرار می‌گیرید.
  وقتی می‌خواهیم کسی را از لیست انتظار دعوت کنیم، به این توجه می‌کنیم که شما چندوقت قبل از خدمات ما استفاده کرده‌اید. کسانی که مدت بیشتری در لیست انتظار بوده‌اند در اولویت حضور در برنامه ها قرار می‌‌گیرند. اینکه دقیقاً به چند کودک می‌توانیم ”یک روز بزرگ” را هدیه کنیم، کاملاً به مقدار بودجه‌ای که داریم بستگی دارد.
  درخواست برای هر فعالیت به مدت یک سال از تاریخ ثبت آن در لیست انتظار می‌ماند. پس از آن درخواست شما از سیستم حذف می‌شود. اگر همچنان می‌خواهید در یک فعالیت خاص شرکت کنید باید درخواست جدیدی را ثبت کنید.

 • آیا می‌توان برای ”یک روز بزرگ” برای فرزندان یک دوست یا خویشاوند درخواست داد؟

  خیر، فقط سرپرستان کودک می‌توانند برای یک روز بزرگ درخواست دهند.

  برای اینکه بتوانیم تأیید کنیم که یک کودک مشمول برنامه های ما می‌شود، باید شماره ملی کودک را در فرم درخواست ذکر کنید و یک گواهی از مراکز پزشکی مبنی بر تایید بیماری یاعلایم آن را ضمیمه کنید. همچنین باید رضایت خود را برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با ما اعلام کنید. به همین دلیل، فقط سرپرستان کودک می‌توانند درخواست دهند.

  با ای ن حال، ما می دان ی م که گاهی سرپرستان برای پر کردن فرم درخواست، نیاز به کمک خواهند داشت. کمک شما به آنها برای ما با ارزش خواهد بود. این کار شما به ما کمک می کن د که افراد بیشتری شانس دریافت ”یک روز بزرگ ” را داشته باشند.

 • چگونه می‌توان برای روز بزرگ خود درخواست داد؟

  فقط کارکنان مراکز پزشکی می‌توانند یک کودک را برای ”روز بزرگ خود” انتخاب کنند که در آن آرزوی کودک برآورده شود. شما نمی‌توانید خودتان برای این کار اقدام کنید.

 • گواهی پزشکی

  چراهنگام درخواست به گواهی پزشکی نیاز است؟
  هدف از ارائه گواهی این است که ما بتوانیم تأیید کنیم که کودک متقاضی ”یک روز بزرگ” مشمول برنامه های ما می‌شود.

 • چه گواهی های پزشکی می‌توانم ارائه کنم؟

  گواهی باید حاوی نام و کد ملی کودک، بیماری و یا علایم آن و اطلاعات مربوط به درخواست دهنده و تاریخ باشد.

  از صدور گواهی پزشکی نباید بیشتر از 12 ماه گذشته باشد.

  نمونه‌هایی از گواهی پزشکی صادر شده برای Försäkringkassan یا فرم ما را می‌توانید در اینجا بیابید.

  اگر گواهی از چندین صفحه تشکیل شده باشد، ارسال همه صفحات الزامی‌است.

 • در صورت اقدام بدون گواهی پزشکی باید چه کار کرد؟

  می‌توانید درخواست خود را طی 14 روز با ارسال گواهی پزشکی کامل کنید. این کار را به راحتی در اینجا انجام دهید یا از طریق لینک تکمیل مدارک که با ایمیل تاییدیه به شما ارسال شده آن را بفرستید.

 • چگونه می‌توان گواهی پزشکی را ارائه کرد؟

  ساده ترین راه برای انجام این کار این است که هنگام درخواست، گواهی را به صورت دیجیتالی مستقیماً به فرم درخواست خود پیوست کنید. به این ترتیب زمان بررسی درخواست شما کوتاه تر خواهد شد.

  همچنین امکان تکمیل در خواست طی 14 روز با ارسال گواهی پزشکی وجود دارد. می‌توانید این کار را به راحتی در اینجا انجام دهید یا از طریق لینک تکمیل مدارک که با ایمیل تاییدی به شما ارسال شده، آن را تکمیل کنید.

  اگر از گواهی پزشکی با دوربین موبایل عکس می‌گیرید، دقت کنید که نور و وضوح آن به اندازه‌ای باشد که متن خوانا باشد، همه صفحه در تصویر گنجانده شود و از همه صفحات عکس گرفته شود

 • آیا می‌توانم از گواهی پزشکی عکس بگیرم؟

  بله، به شرطی که کیفیت عکس واضح باشد و کل صفحه در تصویر گنجانده شده باشد. اگر گواهی از چندین صفحه تشکیل شده، ارسال همه صفحات الزامی‌است.

 • از تاریخ صدور گواهی پزشکی بیش از 12 ماه گذشته اماتشخیص بیماری مزمن است. آیا همچنان می‌توانم از آن استفاده کنم؟

  در برخی موارد که تشخیص بیماری ماهیت کاملاً مزمنی دارد، می‌توانیم استثناهایی قائل شویم که گواهی پزشکی قدیمی‌تر از 12 ماه را قبول کنیم.
  اگر به اعتبار گواهی پزشکی مطمئن نیستید، هر آنچه که دارید را ارسال کنید. ما پس از بررسی و در صورت نیاز به تکمیل، با شما تماس خواهیم گرفت.

  از این طریق با Dag Stora Min در تماس باشید. به ما ansokan@minstoradag.org ایمیل بزنید.

  همچنین اگر در مورد Min Stora Dag سؤالی دارید یا در مورد درخواست خود به کمک نیاز دارید، می‌توانید در روزهای هفته بین ساعت 9:00 تا 16:00 با شماره تلفن 086605096 با ما تماس بگیرید. ما می‌توانیم به زبان سوئدی و انگلیسی و در صورت لزوم به زبان عربی به شما کمک کنیم.

Huvudpartners

Upplevelsepartners

Kampanjpartners

Bli partner